Caritas Diecezji Drohiczyńskiej

Na ratunek choince

Przed samymi świętami, 20 grudnia 2017 r. w Domu Miłosierdzia w Sokołowie Podlaskim odbyło się spotkanie podopiecznych świetlic socjoterapeutycznych prowadzonych przez Caritas w Sokołowie Podlaskim, Węgrowie, Siemiatyczach, Bielsku Podlaskim oraz wychowanków Domu Dziecka w Julinie.

 

W spotkaniu uczestniczyli również biskup drohiczyński Tadeusz Pikus, aktorzy popularnego serialu „Ranczo” Piotr Pręgowski i Ewa Kuryło oraz zastępca dyrektora Departamentu Wyznań Religijnych oraz Mniejszości Narodowych i Etnicznych pani Teresa Karczmarek.

 

Dużą frajdę maluchom sprawiła obecność na sali aktorów „Rancza” Piotra Pręgowskiego i Ewy Kuryło. Piotr Pręgowski, który serialu wciela się w postać wesołego, ale też niestroniącego od trunków „Pietrka”, przestrzega maluchy, żeby nie szły w ślady jego filmowego bohatera. Nie zabrakło również świętego Mikołaja dla którego każda z placówek zaśpiewała przygotowaną kolędę oraz prezentów dla każdego z dzieci.

 

Dzięki akcji „Na ratunek choince” zarówno obdarowane dzieci, organizatorzy jak i również ci, których dobroć  umożliwiła zakup prezentów, mogli poczuć radość ze świąt Bożego Narodzenia.

 

« 1 z 2 »