Caritas Diecezji Drohiczyńskiej

Z życia Świetlicy Socjoterapeutycznej w Bielsku Podlaskim

Po raz kolejny Świetlica Socjoterapeutyczna Caritas z Bielska Podlaskiego wybrała się do Białegostoku na wycieczkę. Atrakcji przewidziano wiele, dlatego z samego rana, trochę zaspani, ale podekscytowani wyruszyliśmy na wycieczkę.

 

Pierwszym punktem naszej wyprawy był Jumper Park Trampolin  Mogliśmy tam skakać i szaleć do woli. Następnie w Lastag laserowym paintballu postanowiliśmy sprawdzić, kto jest mistrzem kamuflażu i spostrzegawczości. Kiedy przyszedł czas na chwilę relaksu i odpoczynku udaliśmy się do kina Hellios na film animowany pt. „Potworna rodzinka”, oczywiście każdy zaopatrzony został w duże opakowanie popcornu. Wreszcie nadszedł czas na upragniony posiłek w KFC. W celu spalenia naszego późnego obiadu udaliśmy się na lodowisko, był to zarazem ostatni punkt naszej wycieczki. Wszyscy rewelacyjnie sobie poradzili, nawet gdy jeździli na łyżwach po raz pierwszy.
Szczęśliwi i zmęczeni o godzinie 20:00 wróciliśmy do domu.

 

Świetlica Socjoterapeutyczna Caritas jest współfinansowana przez Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski i Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.