Caritas Diecezji Drohiczyńskiej laureatem Konkursu Grantowego Kulczyk Fundation!

Szanowni Państwo, z przyjemnością ogłaszamy, że laureatami Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation – Edycja 2018/1 zostali:

1. Fundacja Ranczo Nadziei (Fazenda de Esperanca), Nysa (na zagospodarowanie ogrodu i budowę szklarni, która będzie miejscem pracy osób wychodzących z uzależnień)

2. Fundacja Sportowe Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży, Międzylesie (na infrastrukturę związana z budową boiska piłkarskiego, na którym dzieci przebywające w Centrum Zdrowia Dziecka, pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry, będą mogły choć na chwilę zapomnieć o bólu i chorobie).

3.  Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, Dom Dziecka w Wyrozębach (na zakończenie trwającego od 2 lat remontu Domu Dziecka, 14 wychowanków jeszcze w tym roku wróci do przytulnego, kolorowego miejsca)

4.  Klub Szermierzy Warszawianka (na kontynuowanie działalności ukierunkowanej na propagowanie sportu i kształtowanie postaw młodych ludzi)

Laureatów wyłoniło jury w składzie: Marta Schmude-Olczak, Aleksander Broda, Grzegorz Stanisławski i przyznało granty w wysokości 25.000 PLN.
Gratulujemy zwycięzcom !