Caritas Diecezji Drohiczyńskiej

Szaleństwo zimowe na lodowisku!

Śmiech, radość, piski szczęścia. Wszędzie dookoła buzie pełne euforii, na których wymalowane się uczucia zachwytu. I oto w ten sposób spędzane są ferie zimowe z Caritas Diecezji Drohiczyńskiej przez dzieci i młodzież ze świetlic socjoterapeutycznych z Sokołowa Podlaskiego i Węgrowa.

 

W dniu 1 lutego 2019 roku podopieczni Caritas zaznali szaleństwa zimowego na lodowisku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gdzie zabawy i radości było co nie miara. Po szaleństwie na torwarze lodowym, przyszedł czas na pyszny obiad. A ukoronowaniem spędzanych wspólnych chwil był film w centrum handlowym, który zachwycił i wzruszył naszych podopiecznych.

 

I takie oto są ferie zimowe spędzane z Caritas – radosne, pogodne, pełne uczuć życzliwości, nowych wyzwań oraz przede wszystkim sprzyjające zdobywaniu nowych doświadczeń życiowych. Serdeczne podziękowania składamy Pani Agnieszce i Kamili, które czuwały na bezpieczeństwem dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim za to że wprowadziły na wyjeździe atmosferę super zabawy!