Caritas Diecezji Drohiczyńskiej

„Wolontariusz na plaży”

 „Wolontariusz na plaży” – to tytuł zadania, dzięki któremu Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, Miasto Siemiatycze oraz MOSiR Siemiatycze dnia 23.08.2019r zorganizowało Turniej Siatkówki Plażowej nad zalewem w Siemiatyczach. Do turnieju zgłosiły się 3 pary zawodników. Każda para rozegrała ze sobą mecz do dwóch wygranych setów. Po ciężkich meczach, turniej wygrali panowie Maciej i Marek. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.           


Do zadań wolontariuszy, którzy przybyli na miejską plażę by wraz z nami zorganizować turniej należało także rozdawanie wody uczestnikom meczów jak również wszystkim przybyłym plażowiczom.  Całe przedsięwzięcie odbyło się w ramach projektu pn.” Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży z uwzględnieniem działań z zakresu profilaktyki uzależnień w 2019r”, które współfinansowano ze środków miasta Siemiatycze.

 

Za organizację i pomoc podczas turnieju dziękujemy naszym Wolontariuszom i podopiecznym Świetlicy Socjoterapeutycznej w Siemiatyczach wraz z opiekunem Panią Katarzyną Sollich, a także Siemiatyckiemu Ośrodkowi Kultury.